Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442131
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2005-06

Wydarzenia 2005- 2006

Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Piłce Plażowej

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 01 czerwiec 2006
Odsłon: 174

W Toruniu 01.06.2006 odbyły się III Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Piłce Plażowej. W imprezie wzięło udział 17 zespołów dziewcząt i chłopców. W meczu o 3 miejsce Puławy (Karol Szymanek/Kamil Więcek) wygrali z Poznaniem (Miłosz Niedzielski/Paweł Jankowski) - 2:0

Ranking

Dzień Dziecka

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 01 czerwiec 2006
Odsłon: 162

Mimo, iż uczniowie naszej szkoły są w większości pełnoletni, nie mogliśmy sobie odmówić organizacji Dnia Dziecka. W ciągu przeszło dwugodzinnej przerwy w zajęciach edukacyjnych odbyło się szereg  imprez, głównie sportowych, których celem był powrót do czasu beztroski.

I tak, kolejny raz rozegrano turniej piłki ręcznej wygrany przez klasę 3TB oraz tenisa stołowego, w którym triumfował Damian Wiejak z klasy 1TSa. Dla miłośników mniej wyczerpujących dyscyplin  zaproponowano rywalizację w kule - laur dla 2LP  i w szachy, gdzie najlepiej spisał się Kamil Mikos z 3TSb. W konkursie plastycznym, którego tematem była „Szkoła przyszłości”, kunsztem wykazały się klasy 2LP, 3TSb oraz 1LU - wygrała ta ostatnia. Dla miłośników  mocnych wrażeń wyświetlono film grozy.

Więcej…

Wycieczka 2 TSa i 2 TSb do Zakopanego

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 28 maj 2006
Odsłon: 160

W dniach od 29 maja do 2 czerwca klasy 2 TSa i 2 TSb pod opieką wychowawcy B. Sarana i dyrektora M. Maziarczyka zwiedzały Zakopane i jego urokliwe zakątki. Przygotowania trwały długo (wiadomo - finanse), ale warto było! Dla wielu uczestników był to pierwszy kontakt z górami. A było co podziwiać: Dolinę Kościeliską, Jaskinię Mroźną, Smerczyński Staw, Gubałówkę, Butorowy Wierch i Muzeum Tatrzańskie. Nasza baza wypadową (noclegownia i zarazem stołówka) mieściła się w miejscowości Ząb, skąd rozlegała się niesamowita panorama na Tatry. Wielu z nas obiecało, że z chęcią powróci tu jeszcze kiedyś i nie ostudzi tego zapału żaden deszcz (a często nam towarzyszył na wyprawie).

Strona 2 z 15

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-4m
© 2004 - 2026