W tym roku, w przeddzień kalendarzowych Mikołajek, w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się wyjątkowe spotkanie pełne radości i uśmiechów. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 zorganizowali zbiórkę pieniędzy, dzięki której zakupiono paczki dla 30 najmłodszych uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Puławach i z tymi słodkimi prezencikami mogliśmy przybyć w odwiedziny do dzieciaków.

Podczas wspólnie spędzonego czasu bawiliśmy się razem, przygotowując świąteczne ozdoby oraz śpiewając piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Atmosfera była bardzo serdeczna i pełna pozytywnych emocji.

Na zakończenie spotkania pojawił się Lapoński Przybysz, który wręczył dzieciom słodkie podarunki, sprawiając im, jak zwykle, wiele radości. Wydarzenie było pięknym przykładem integracji, empatii i bezinteresownej pomocy. Było to nasze jubileuszowe- piętnaste spotkanie, wszystkie pozostały w naszej pamięci i nie możemy doczekać się następnych.