Dnia 22 kwietnia 2005 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego pierwszego rocznika liceum profilowanego kształtowanie środowiska - 3 LPŚ. Świadectwa ukończenia szkoły swoim podopiecznym wręczyła wychowawczyni - p. A. Winiarska. Dla najlepszego ucznia w szkole świadectwo z wyróżnieniem (z czerwonym paskiem) uroczyście przekazał na apelu p. dyr. S. Adasik - Markowi Wójcikowi, otrzymał on również stypendium prezesa rady ministrów.

Na początku maja abiturienci przystąpią do matury po raz pierwszy w Polsce zorganizowanej według nowych zasad. Wszyscy czekają z ciekawością ale i niepokojem co też przygotuje im Centralna Komisja Egzaminacyjna? Naszym Panom życzymy powodzenia na egzaminie!