Wydarzenia 2004- 2005
Profilaktyka, Sport i Gaming
Nieopublikowane- Szczegóły
- Autor: Administrator
- Odsłon: 0
1 czerwca w Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach odbył się Dzień Profilaktyki, Sportu i E-Sportu. Na uczniów czekało wiele atrakcji, które połączyły edukację, aktywność fizyczną oraz nowoczesne formy rozrywki.
W ramach Dnia Profilaktyki zorganizowano warsztaty poświęcone tematowi „Bezpieczeństwo nad wodą”. Zajęcia poprowadzili pani Małgorzata Lorek oraz wieloletni ratownicy WOPR – Marcin Krawiec i Krzysztof Próchniak. Uczniowie mieli okazję poznać zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz dowiedzieć się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia.
- Szczegóły
- Autor: Grzegorz Borucz
- Odsłon: 237
![]()
Nadszedł długo oczekiwany dzień nie tylko przez młodzież naszej szkoły. Atmosferę tego podniosłego dnia można było odczuwać już dwa tygodnie wcześniej. Skupienie na twarzy, książka w dłoni i cisza podczas przerw na korytarzu zapowiadały jedno - trzeba się poprawić i otrzymać promocję do następnej klasy!
W ceremonii pożegnalnej nie zabrakło podsumowujących przemówień Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i uczniów. Wyróżniono najlepszych, nagrodzono zwycięzców konkursów i zawodów. Cenne nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz PPKS - gdzie wielu uczniów odbywało praktyki uczniowskie. Część artystyczną zaprezentowała pod opieką M. Wiśnieckiej klasa 1 lpz oraz 2 at. Gratulujemy wykonania! Wszystkim życzymy udanego wypoczynku (a dla niektórych pomyślnej nauki przez wakacje)!
- Szczegóły
- Autor: Grzegorz Borucz
- Odsłon: 239
![]()
17. edycja Aletru Ekologicznego w tym roku szkolnym była okazją do zorganizowania akcji mającej na celu uświadomienie młodzieży, że należy dbać o środowisko naturalne. Został przeprowadzony pod opieką p. A. Winiarskiej test wiedzy ekologicznej oraz konkurs na plakat pod hasłem "Ratujmy naszą Planetę". Młodzież przygotowała wspaniałą część artystyczną przeplecioną wierszem, piosenką i krótkimi scenkami humorystycznymi nawiązującymi do Dnia Ziemi (opieka artystyczna p. G. Sieprawska). Była to doskonała okazja do ujawnienia swoich wokalnych talentów, co spotkało się z dużym entuzjazmem publiczności. Na wyróżnienie wokalne zasłużyli: K. Wolska, E. Kupczyk a teatralne: J. Witkowski, J. Zieliński i J. Włodarczyk. Podsumowania konkursu i wręczenia cennych nagród książkowych dokonał p. dyrektor S. Adasik i p. A Winiarska.