Nadszedł długo oczekiwany dzień nie tylko przez młodzież naszej szkoły. Atmosferę tego podniosłego dnia można było odczuwać już dwa tygodnie wcześniej. Skupienie na twarzy, książka w dłoni i cisza podczas przerw na korytarzu zapowiadały jedno - trzeba się poprawić i otrzymać promocję do następnej klasy!

W ceremonii pożegnalnej nie zabrakło podsumowujących przemówień Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i uczniów. Wyróżniono najlepszych, nagrodzono zwycięzców konkursów i zawodów. Cenne nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz PPKS - gdzie wielu uczniów odbywało praktyki uczniowskie. Część artystyczną zaprezentowała pod opieką M. Wiśnieckiej klasa 1 lpz oraz 2 at. Gratulujemy wykonania! Wszystkim życzymy udanego wypoczynku (a dla niektórych pomyślnej nauki przez wakacje)!