Tradycyjnie już w ostatnim dniu nauki w starym roku w naszej szkole miała miejsce uroczysta Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Na korytarzy szkolnym jury dokonało oceny stroików świątecznych, które brały udział w konkursie przygotowanym samodzielnie przez uczniów. Uroczystość rozpoczęła się od fragmentu Ewangelii opisującej narodzenie Chrystusa w Betlejem, odczytanej przez katechetę Ks. Piotra Melko. Następnie młodzież naszej szkoły zaprezentowała montaż słowno-muzyczny poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. Dyrektor szkoły Stanisław Adasik, katecheta Ks. Piotr Melko, oraz przewodniczący samorządu uczniowskiego Jakub Witkowski złożyli społeczności naszej szkoły życzenia świąteczne życząc: Spokojnych, zdrowych i pełnych pokoju, Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole, szczęśliwego Nowego 2005 Roku.