Mimo, iż uczniowie naszej szkoły są w większości pełnoletni, nie mogliśmy sobie odmówić organizacji Dnia Dziecka. W ciągu przeszło dwugodzinnej przerwy w zajęciach edukacyjnych odbyło się szereg  imprez, głównie sportowych, których celem był powrót do czasu beztroski.

I tak, kolejny raz rozegrano turniej piłki ręcznej wygrany przez klasę 3TB oraz tenisa stołowego, w którym triumfował Damian Wiejak z klasy 1TSa. Dla miłośników mniej wyczerpujących dyscyplin  zaproponowano rywalizację w kule - laur dla 2LP  i w szachy, gdzie najlepiej spisał się Kamil Mikos z 3TSb. W konkursie plastycznym, którego tematem była „Szkoła przyszłości”, kunsztem wykazały się klasy 2LP, 3TSb oraz 1LU - wygrała ta ostatnia. Dla miłośników  mocnych wrażeń wyświetlono film grozy.

Dla klas pierwszych technikum przygotowany został specjalny konkurs o miano „Debiutanta roku” (mamy nadzieję, że zapoczątkuje on dobrą tradycję). Uczniowie z tych klas rywalizowali na niwie nauk ogólnokształcących. Tytuł zdobył Marcin Bartosiewicz z klasy 1TSa. GRATULUJEMY!