Ten dzień musiał być inny niż wszystkie. Wszak uczniowski obyczaj nakazuje, by  21 marca  wyróżniał się znacząco w szkolnej monotonii. W organizację włączyły się różne klasy. Jak co roku wzbudzający wiele emocji  Turnie Piłki Nożnej zorganizowała  klasa 3 TS3. Bój był zacięty i na wysokim poziomie. Następnie uczniowie przystąpili do konkurencji przeciągania liny zainicjowanej przez 1 TU. Najlepsi to 2 TB. Klasa 1 TSb z wychowawczynią nieocenioną Anną Winiarską postawili na rozwój intelektualny, ich quiz chemiczno-biologiczny.

2 TSa pokazała talent komiczny w skeczu "Randka w ciemno". Podobnym tropem poszli, (znani z  Dnia Kobiet) uczniowie klasy 2 LP. Jednak ich występ jak i Karaoke przygotowane przez 1 TSa popsuło słabe nagłośnienie (postaramy się nad tym lepiej panować w przyszłości). Odważnymi w tej ostatniej konkurencji okazali się uczniowie 2 LP Karolina Wolska, Emila Kupczyk i Emil Wociór – zdobyli równorzędne I miejsca.