15.03.2006 odbyło się w naszej szkole spotkanie przedstawicieli firmy ATLAS z uczniami klas I TB , II TB ,III TB oraz nauczycielami przedmiotów zawodowych. Panowie J. Radecki i A. Plewik przedstawili ofertę firmy ATLAS i przeprowadzili pokaz technologii docieplania ścian styropianem i wełną mineralną. Uczniowie mogli spróbować swoich sił wykonując tynki cienkowarstwowe pod kierunkiem specjalistów. Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali instrukcje wykonywania dociepleń, podkładów podłogowych, układania glazury. Do pracowni firma przekazała nam kasety instruktażowe, tablice z wzornikami tynków i materiały. Firma ATLAS od wielu lat pomaga szkole przekazując nieodpłatnie czasopismo ATLAS BUDOWLANY, które pomaga rozwijać zainteresowania młodzieży nowymi technologiami, a nauczycielom pomaga uczyć.