8 marca odbył się spektakl profilaktyczny poruszający tematykę zagrożeń, na które coraz częściej narażani są młodzi ludzie. "Upadek" - wywarł wrażenie i skłonił do refleksji jak człowiek zapomina o zasadniczych wartościach.

Tradycji stało się zadość. Jak co roku, 8-go marca uczciliśmy uroczystym apelem święto wszystkich Pań. W nastrój wprowadziła nas krótka inscenizacja rodem z raju, w której jednak to Ewa udowadniała, że jest z żebra, Adam nie dostał jabłka, ale Eden i tak został utracony. Wszystkie szkolne białogłowy dostały na pamiątkę tego zdarzenia (i z wielkiej sympatii) czerwone jabłuszko na drugie śniadanie. Potem nastąpiła część historyczna, wspominająca sufrażystki, a za nią - słowno-muzyczna, opiewająca wyjątkowość, powab i czar płci - nie bez przyczyny - zwanej piękną.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!