Dzień Sportu to szczególna data w kalendarzu. W naszej szkole obchodzi się go więc wyjątkowo. Jako, że nasi uczniowie w ogromnej większości dziećmi już nie są, zwykliśmy nazywać ten dzień Dniem Sportu. Kolejny raz największym zainteresowaniem cieszył się mecz w siatkówkę pomiędzy reprezentacją nauczycieli i drużyną uczniów. W tej potyczce doświadczenie wzięło górę i laur zwycięstwa pokrył skronie profesury. W quasi koszykarskiej konkurencji „rzut za trzy punkty” najlepszym okazał się Maciej Sawicki. Ponieważ pogoda dopisała udało się tez rozegrać turniej w kule. W tej konkurencji tryumfowała klasa 1 TSa. Tegoroczny dzień sportu ubarwił (nomen omen) konkurs plastyczny pt. „Moje wymarzone auto” w którym najwyższym kunsztem wykazały się 1 LU i 2 TU. Organizatorem wszystkich dyscyplin była klasa 2 TSa.