Nadszedł długo oczekiwany dzień nie tylko przez młodzież naszej szkoły. Już od 2 tygodni można było odczuwać atmosferę tego podniosłego dnia. Skupienie na twarzy, książka w dłoni i cisza na korytarzu zapowiadały jedno - trzeba się poprawić i otrzymać promocję do następnej klasy! W ceremonii pożegnalnej nie zabrakło podsumowujących przemówień Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i uczniów. Wyróżniono najlepszych - P. Jabłońskiego, M. Czopka, E. Łukasika. Nagrodzono zwycięzców konkursów i zawodów. Część artystyczną pod kierunkiem M. Gębali zaprezentowała klasa 1 TB. Była to baśń o Kopciuszku i... egzaminie maturalnym. Gratulujemy pomysłu i wykonania! Wszystkim życzymy udanego wypoczynku (a dla niektórych pomyślnej nauki)!