W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił akcję „Paczka dla  Wychowanków Domu Dziecka”. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły udało się zgromadzić na ten cel 268 zł, co pozwoliło na zakup 18 paczek dla najmłodszych dzieci ośrodka. Delegacja SU zaopatrzona w wielki wór z prezentami i w towarzystwie Świętego Mikołaja spotkała się z dziećmi 8 grudnia. Wyjątkowości naszej wizycie dodał fakt, iż to właśnie nasz Mikołaj był tym pierwszym, który dotarł do podopiecznych  puławskiej placówki. To w dwójnasób stworzyło niezwykłą atmosferę całego zdarzenia.

Dzieciom wyraźnie udzielił się nastrój cudowności, jaka owiewa postać Świętego Mikołaja. Bez zająknięcia recytowały przed nim wierszyki, śpiewały piosenki. Co śmielsze pociągały go za okazałą, białą brodę. Widząc tę reakcję, my również, w szczególny sposób, mogliśmy odczuć wspaniałą moc dawania radości i czynienia niespodzianek. Dlatego śmiało można powiedzieć, że ta wizyta w Puławskim Domu Dziecka dla wszystkich pozostanie niezapomnianym zdarzeniem.