Już po raz trzeci w okolicach 1 czerwca organizowany jest w naszej  szkole Dzień  Sportu i Młodzieży. W ramach tegorocznego święta odbył się konkurs interdyscyplinarny ”Debiut Roku” na najbardziej obiecującego ucznia klasy I technikum. Wzięli w nim udział najlepsi przedstawiciele pierwszaków, którzy musieli  sprawdzić swą wiedzę z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego,  historii, matematyki, fizyki, geografii, biologii i chemii. Zorganizowano również pokaz filmów w Sali 57 oraz Turniej gry w kule na boisku szkolnym.

Młodzież wzięła licznie udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Moje wymarzone wakacje”, w którym laureatami zostali uczniowie klas III at, I at. Największym jednak zainteresowaniem cieszył się mecz w siatkówkę pomiędzy drużyną nauczycieli, a uczniami. Bój był bardzo zacięty i stał na wysokim poziomie, lepsi okazali się uczniowie, wygrywając  w trzech setach. Pogoda dopisała i humory również. Widać było, że wszyscy potrzebowali chwili relaksu w tym gorącym, poprzedzającym klasyfikację, okresie.