Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w imprezie, którą śmiało można uznać za jedno z najciekawszych wydarzeń międzyszkolnych w naszym mieście. Przeglądy organizowane w POK „Dom Chemika” są okazją do ciekawych spotkań, konfrontacji i artystycznych zmagań młodzieży klas maturalnych. Przy wypełnionej po brzegi widowni prezentowane są programy przygotowane na tegoroczne bale maturalne. Trudy tegorocznych przygotowań nie poszły na marne, poziom przeglądu był wysoki.

Każdej występującej szkole zależało by błysnąć oryginalnością, scenicznym obyciem, muzykalnością a przede wszystkim humorem i zrobić wrażenie na jurorach i konkurencji. Najlepiej poradziła sobie grupa z ZS Nr 3 i ich „Oskarowa Gala”. To oni zdobyli pierwsze miejsce. Drugie, taneczny program 1 LO. Nasi „Gotowi na wszystko” zajęli również miejsce na podium, zdobywając gromkie owacje i zasłużone uznanie widzów. Był to kolejny sukces naszych uczniów na tym prestiżowym przeglądzie. Za nami uplasował się ZST oraz 3 LO.