Tradycją naszej szkoły jest czerwcowe świętowanie "Dnia Młodzieży i Sportu". Tegoroczne obchody rozpoczęliśmy przedstawieniem Kabaretowym w wykonaniu uczniów klas: 2 at, 1 at i 2 ct. Po tej dawce humoru zaczęła się sportowa rywalizacja. Nasi szkolni mistrzowie - drużyna Dzikich Kaczek stanęli do meczu piłki nożnej z eksperymentalnym składem "reszty świata". Wygrali... Mecz w siatkówkę Nauczyciele kontra Uczniowie nieoczekiwanie dość gładko wygrali Ci drudzy. Jednak w przeciąganiu liny zwyciężyła starsza ekipa. Rozegrano również Turniej Tenisa Stołowego, którego zwycięzcą okazał się Paweł Kozieł z 1 mz. Na boisku szkolnym można było również zrelaksować się, grając w popularne we Francji kule.