Wakacje to ulubiony czas braci uczniowskiej i nauczycielskiej. Nim jednak na dobre "kanikuły" rozpoczną swoje panowanie należy tradycyjnie i z godnością pożegnać rok szkolny. Co też dzisiaj uczyniliśmy. Nie obyło się zatem bez statystycznych podsumowań pracy, frekwencji i nauki. Najlepsze klasy mogły z radością sobie pogratulować i bić brawo. Najlepsi sportowcy dumnie wypiąć pierś, a docenieni nauczyciele mogli mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Artystycznie zabawiali nas uczniowie klasy 2 bt pod opieką sorki Joanny Grądziel w inscenizacji pt. Budowa. Rozstrzygnięto również coroczny konkurs dla klas pierwszych "Debiut Roku". Wygrał go uczeń klasy 1dt A. Matras. Gratulujemy i życzymy utrzymania poziomu. Przed nami ponad dwa miesiące na podładowanie baterii, obyśmy ich nie zmarnowali. Do zobaczenia we wrześniu!