Akcja - Świąteczna Paczka

Już szesnasty raz w historii szkoły z inicjatywy p. pedagog Ewy Przepiórki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowano akcję - Świąteczna Paczka. Włączyli się do niej nauczyciele i uczniowie. W dniach od 7 do 17 grudnia gromadzono produkty spożywcze (śledzie, olej, mąkę, cukier, herbatę, słodycze, owoce, przetwory domowe itp.). W sumie uzbierano darów na kwotę 2000 zł. Dużą hojnością wykazały się klasy: 4 at, 4 ct, 3 ct, 3 az, 3 hm, 2 at i 1 az.

O część logistyczną przy grupowaniu produktów oraz sprawnym przygotowaniu paczek zadbali uczniowie z klasy 3 ct: Michał Góral, Grzegorz Ogórek, Łukasz Paprota i Paweł Czarnecki. Świąteczne paczki zostaną wręczone potrzebującym uczniom i ich rodzinom. Akcji przyświecał jeden cel - w święta Bożego Narodzenia nieść radość rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za czynny udział w przedsięwzięciu!