Na przestrzeni grudnia i stycznia rozegrano Mistrzostwa Szkoły w koszykówce. Do rywalizacji przystąpiło 10 klas, które początkowo zmagały się w trzech grupach eliminacyjnych. Po rozegraniu prawie 20 spotkań do turnieju finałowego awansowały klasy: 4 at, 3 az i 3 mz. Decydująca batalia rozgrywana była w systemie "każdy z każdym" i przyniosła bardzo zacięte pojedynki w wyniku których każda klasa skończyła mecze zwycięstwem i porażką. Ostatecznie najlepszym bilansem koszy tytuł mistrzowski przypadł klasie 3 mz.

Wyniki finałów:
- 4 at - 3 az; 28 - 25,
- 3 az - 3 mz; 37 - 31,
- 3 ma - 4 at; 51 - 32.
Ostateczna kolejność:
1 miejsce - 3 mz (Nakonieczny Arkadiusz, Aktyka Rafał, Chęć Paweł, Skóra Konrad, Ścibior Michał).
2 miejsce - 3 az (Kwit Marcin, Dawid Marek, Pszkit Grzegorz, Michalak Karol, Pawlonka
Michał, Zlot Piotr).
3 miejsce - 4 at (Kęsik Cezariusz, Chabros Mateusz, Byzdra Robert, Soleniec Damian,
Kopeć Kamil, Pękala Łukasz).
Na zakończenie mistrzostwa najlepsze drużyny zostały nagrodzone
pucharami ufundowanymi przy działającym przy naszej szkole Ognisku TKKF Iskra. Przyznano również wyróżnienia indywidualne dla najlepszego zawodnika - Arkadiusza Nakoniecznego (3 mz), najskuteczniejszego zawodnika - Cezariusza Kęsika (4 at) oraz najlepiej rzucającego za 3 pkt. - Arkadiusza Nakoniecznego (3 mz).