W środę 31 marca podczas Apelu Wielkanocnego uczniowie naszej szkoły wprowadzili nas w atmosferę Świąt Wielkanocnych. Pantonimą skierowali nasze myśli i oczy w stronę Golgoty - miejsca, gdzie Jezus dokonał naszego odkupienia. W krótkiej scence uczniowie - aktorzy: Konrad Bielec, Damian Furtak, Dariusz Kowalik, Dawid Pluta, Dawid Koniarz, Wojciech Koniarz (z kl. 2 dt) oraz Karol Król z kl. 3 bt ukazali za pomocą mowy ciała, że Jezus nadal przychodzi ze swoją pomocą, podnosi nas z grzechu, przywraca wolność i daje szczęście, a każdy popełniony przez nas grzech prowadzi Go na Golgotę. Zaś wiersze ks. Jana Twardowskiego cytowane przez: Sylwka Dudka, Damiana Olesia, Adama Stasiaka, Grzegorza Węglińskiego, Mateusza Próchniaka, Mateusza Chołuja i Adama Sobalę (z kl. 1 dt) skłoniły do refleksji nad własnym życiem i utwierdziły naszą wiarę w prawdę o Zmartwychwstałym Jezusie.