Nowy Rok Szkolny 2010/2011 przywitał nas wyjątkowo w deszczowym klimacie pomimo trwającego lata. Już tradycyjnie najpierw odbyła się msza w kościele pw. Miłosierdzia Bożego a następnie (nieco zagęszczeni, bo trwa remont sali gimnastycznej) wysłuchaliśmy gorącego powitania pana dyr. Krzysztofa Szabelskiego. Dla naszej szkoły to już 46 raz zabrzmiał pierwszy wrześniowy dzwonek. Wśród społeczności szkolnej dało się odczuć poruszenie obecnością dziewcząt. Dla męskiej części uczniów jest to dość rzadki widok w naszych murach. Ostatni raz panie uczęszczały tu trzy lata temu. Tę małą sensację wzbudziła klasa 1 gt - technikum geodezyjne. Miejmy nadzieję, że dziewczęta włączą się aktywnie w życie szkoły i uatrakcyjnią nasze uroczystości szkolne. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy pomyślności w nowym roku szkolnym!