22 grudnia 2010 roku młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. M. Niemczuk przygotowała szkolne jasełka. Po raz pierwszy w inscenizacji brały udział również dziewczęta (nasze szkolne rodzynki) z klasy 1 gt. W charakteryzacji i choreografii pomogli nasi księża katecheci: P. Tylus i K. Kajdaszuk. Oprawę dźwiękową przedstawienia wykonał premierowo szkolny zespół muzyczny pod opieką p. dyr. K. Szabelskiego (właśnie ogłoszono konkurs na nadanie nazwy dla naszej kapeli). Nie mogło tego dnia zabraknąć stołu wigilijnego oraz przysłowiowych 12 potraw. Wzorowo do tego zadania przystąpiła klasa 1 dt pod wychowawstwem p. A. Matysiak, która zorganizowała po szkolnych jasełkach spotkanie klasowe. Były życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz... wspólnie przygotowana uczta wigilijna.