„To już jest koniec,
nie ma już nic,
jesteśmy wolni,
możemy iść […]”

Słowami piosenki „Elektrycznych Gitar” pożegnaliśmy dzisiaj ostatni dzień w szkole. Początkiem uroczystości było krótkie podsumowanie roku szkolnego przez Pana Dyr. Krzysztofa Szabelskiego. Głos zajęli następnie przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Potem było już coraz bardziej przyjemnie.

Dla rozluźnienia atmosfery obejrzeliśmy występ wokalny uczniów z klas 1 gt, 2 ct, 2 dt i 3 ct, przygotowany przez Panią Marię Rymkiewicz i Pana Krzysztofa Szczęśniaka. Przypomnieliśmy sobie na wesoło o najważniejszych wydarzeniach minionego roku w szkole. Ostatnim punktem programu było uroczyste wręczenie nagród za wyniki w nauce, frekwencję, udział w konkursach oraz imprezach sportowych. Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku oraz udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!