Im więcej dziewcząt uczy się w naszej szkole tym huczniej obchodzimy Dzień Chłopaka. Tym razem impreza 30 września, przygotowana przez uczennice 2 gt i 1 gt,  odbyła się pod hasłem „BOY of The YEAR”. Dziewięciu śmiałków rywalizowało, pod bacznym okiem komisji i zgromadzonej widowni, o miano najfajniejszego chłopaka roku. Najpierw sprawdziliśmy ich tężyznę fizyczną i opanowanie w „slalomie z łyżką z jajkiem w zębach”. Po tym zadaniu odpadł z konkursu Filip z 1 gt. Potem poddaliśmy kandydatów całkowitej metamorfozie by odnaleźli w sobie pierwiastek kobiecy. Najmniej spodobali się komisji Tomek z 4 dt i Łukasz z 4 ct. Dzięki następnej konkurencji chłopcy mieli pokazać swoją artystyczną wrażliwość.

Z „Karaoke” najlepiej poradził sobie Maks z 2 gt zdobywając jurorskie trzy szóstki. Czarnym koniem konkurencji okazał się Piotrek z 1 gt, który przy wydatnej pomocy Dawida z 4 dt, wyszedł poza konwencję, rapując kawałek spoza przygotowanej listy. Zdobył tym uznanie publiczności i największe brawa. Pożegnaliśmy za to Przemka z 4 dt i Dawida z 1 gt. Kolejne zadanie onieśmieliło naszych kandydatów. Ich zadaniem było wytańczenie sobie jak najlepszych ocen sędziowskich. Dzięki uprzejmości przewodniczącej komisji Pani Ani Winiarskiej, nasi kandydaci mieli wspaniałą partnerkę, która ponoć i „drewno rozrusza”. Mimo tego Piotrek oddał miejsce w finale walkowerem. Przed naszą trójką finalistów czyli Dawidem Koniarzem, Maksem Fuksem i Konradem Paciorkiem pozostało ostatnie wyzwanie. Sprawdziliśmy ich potencjał jako przyszłych ojców. Musieli zmienić pampersa na czas zachowując przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny. Najlepsze wrażenie zrobił Dawid i to on odebrał okolicznościową szarfę i „nagrodę”. Wszystkim chłopcom życzymy cudownego szkolnego roku 2011/2012.