W dniu 29 03 2012 uczniowie naszej szkoły Figura Dawid, Piasek Filip 3ct oraz Leśniak Kamil i Szczotka Łukasz 3dt uczestniczyli w drugim etapie XI wojewódzkiego konkursu "Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy". Konkurs organizowany jest przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Po szkolnych eliminacjach do których przystąpiło 26 uczniów rozwiązali oni test składający się z 20 pytań uzyskując 17 do 18 punktów. Dzięki takiej liczbie punktów wywalczyli zaszczytne prawo reprezentowania szkoły w dalszej konkursowej walce. Niestety w drugim etapie gdzie na 20 pytań konkursowych należało prawidłowo odpowiedzieć na 18 do pełni szczęścia zabrakło od 2 do 3 pytań. Ale i tak należy podziękować w/w uczniom za godne reprezentowanie szkoły na wojewódzkich eliminacjach w których wzięło udział 231 uczestników z kraju i zagranicy.