"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy...". Boże Narodzenie kojarzy się z Jasełkami, które tradycyjnie przedstawiane są na forum naszej szkoły, tuż przed przerwą świąteczną. Dnia 22 grudnia mogliśmy obejrzeć to widowisko w nieco innym stylu. Boże Narodzenie zostało przeniesione do współczesnych czasów. Uczniowie pokazali, że ludzie współczesnego świata w żaden sposób nie odbiegają od zachowania ludzi okresu narodzenia Chrystusa. Pochłonięci własnymi sprawami, w codziennej gonitwie gubią to, co powinno być istotą przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. W tym szczególnym dniu pełnym wzruszeń uczniowie złożyli życzenia świąteczno-noworoczne Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji i swoim Koleżankom i Kolegom.