10 marca 2012 w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie odbyły się XLI eliminacje okręgowe ogólnopolskiego konkursu Turniej Budowlany „Złota Kielnia”, w których uczestniczyło: 16 posadzkarzy, 15 murarzy, 14 monterów instalacji i urządzeń sanitarnych, 10 malarzy-tapeciarzy oraz 6 stolarzy. Byli to uczniowie zasadniczych szkół zawodowych Polski południowo-wschodniej.

Uczestnicy i ich opiekunowie przyjechali z Hrubieszowa, Puław, Ryk, Mielca, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia i Kielc. Organizatorem Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej w Grudziądzu.

W konkursie wzięli również udział nasi uczniowie: Głowacki Michał i Król Maciej uczniowie klasy 3 wz; Szymański Przemysław i Chołuj Mateusz oraz Wójtowicz Adrian i Sieńczyk Łukasz - uczniowie klasy 3 hm.