W piątek 21 grudnia 2012 r. uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Puławach kwestowali na rzecz ucznia naszej szkoły, Dawida. Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych odbył się w Galerii Zielonej. Stroiki cieszyły się powodzeniem, barwne i oryginalne aniołki oraz pomysłowe ozdoby świąteczne przyciągały licznych zainteresowanych, którzy chętnie je nabywali. Młodzież z wielkim zaangażowaniem zachęcała do wsparcia inicjatywy. Kiermasz przyniósł znakomite efekty. Dzięki hojności i życzliwości klientów Galerii Zielonej zgromadziliśmy 1221,96 zł  na leczenie Dawida. Wielkie podziękowania dla Naszych dziewczyn z samorządu uczniowskiego, jak również pozostałych chętnych wolontariuszy za to ze przed świętami poświęcili wolny czas na zorganizowanie i udział w akcji.