5 kwietnia uczniowie naszej szkoły pod okiem opiekunów z zachwytem podziwiali nowinki techniki motoryzacyjnej na MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Te największe targi w Europie Środkowo Wschodniej odwiedziło blisko 86 000 zwiedzających. Wraz z uczniami mogliśmy podziwiać premiery aut takich marek jak Rolls-Royce Motor Cars, Jaguar, Ferrari, samochody VOLKSWAGEN GROUP, KIA, Ford i wiele innych modeli znanych producentów. Równie atrakcyjnie zaprezentowali się wystawcy na Salonie Motocyklowym, którzy ciekawie przedstawili swoje "maszyny". Dodatkową atrakcją była wystawa pojazdów zabytkowych takich jak: Syrena 105 - wersja EURO 2012, Warszawa "Garbus", Mustang i wiele innych modeli wartych uwagi. Motro Show 2013 cieszyło się dużym zainteresowaniem naszych uczniów, którzy już dziś zadeklarowali się w uczestnictwie na podobnych imprezach.