20 marca 2014 roku w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbył się II Finał Wojewódzkiego Konkursu "Budownictwo - moja przyszłość", objęty patronatem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Do konkursu zakwalifikowało się 24 uczniów z 7 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Ireneusz Boroch i Damian Kaczor - 4 ct oraz Michał Wnuk- 3 cgt. Oczekując na wyniki uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość zwiedzenia uczelni i uczestniczenia w przygotowanych w laboratoriach pokazach dotyczących wytrzymałości materiałów. Drużynowo zajęliśmy III miejsce zdobywając puchar. Do rozgrywek indywidualnych zakwalifikował się Ireneusz Boroch. Poziom młodzieży był bardzo wysoki. Irek musiał odpowiedzieć na dużą ilość pytań. Chociaż nie było łatwo, zdobył III miejsce, odebrał dyplom i nagrodę.