Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona - Eugeniusza Kwiatkowskiego i Święta Edukacji Narodowej. Młodzież pod opieką p. Moniki Fijołek i p. Iwony Rusieckiej przygotowała prezentację multimedialną, przybliżającą sylwetkę znakomitego Polaka, E. Kwiatkowskiego, który całe swoje życie poświęcił ojczyźnie oraz montaż słowno - muzyczny, będący ukłonem w stronę nauczycieli i wszystkich osób związanych z oświatą i wychowaniem. Tradycyjnie dyrektor szkoły Pan Krzysztof Szabelski wręczył nauczycielom Nagrody Dyrektora w dowód uznania dla ich umiejętności dydaktycznych oraz osiągnięć w pracy wychowawczej.

Zwieńczeniem akademii było uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w naszej szkole. Niemałą atrakcją był występ szkolnego zespołu muzycznego, który pod "batutą" p. Krzysztofa Szabelskiego przygotował wiązankę największych polskich przebojów.