Tegoroczna ósma już edycja konkursu wiedzy o ruchu drogowym odbyła się w naszej szkole pod honorowym patronatem starosty powiatu puławskiego pod tytułem - Znam Przepisy Ruchu Drogowego. Konkurs adresowany był do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Odbył się w trzech etapach. Pierwszy, wewnątrzszkolny - przeprowadzony miesiąc wcześniej, miał za zadanie wyłonić najlepszych, którzy tego dnia stanęli do półfinału na szczeblu powiatowym. Etap drugi odbył się pod czujnym okiem p. T. Wawro i p. R. Wielgo - wieloletnich inicjatorów imprez i Guru od ruchu drogowego - polegał na rozwiązaniu testów. Po podliczeniu punktów, finał konkursu przeprowadzono przed zgromadzonymi widzami na sali gimnastycznej. Przebiegł on pod czujnym okiem Jury, w skład którego weszli honorowi goście i sponsorzy.

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU ZNAM PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO 2014

Kategoria - szkoły gimnazjalne:

• 1m. - Grzegorz Tutkaj
  • 2m. - Jakub Kiełbasa
  • 3m. - Andrzej Pytlak
  • Finalista -  Jan Boreczek
  • Finalista - Patrycja Stępień
  • Finalista - Szymon Uhle

Kategoria - szkoły ponadgimnazjalne:

• 1m. - Magdalena Mizura
  • 2m. - Krzysztof Sieklicki