Jak co roku, tak i tym razem w dniu 17.01.2015 Nasza Szkoła przystąpiła do Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia", który odbył się w Lublinie w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Słowiczej. W Turnieju wzięło udział 96 uczniów 17 szkół budowlanych. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Z kwalifikacji Technologia Systemów Suchej Zabudowy: Dominik Czarnecki i Dawid Chołaj, a z kwalifikacji Malarz - Tapeciarz: Konrad Miziuła. W czasie, gdy uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne, nadinspektor pracy Anna Smolarz spotkała się z nauczycielami przedstawiając im prezentację na temat przyczyn i skutków wypadków przy pracy jakie miały miejsce na terenie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie.