W dniu 4 października pod opieką p. Jacka Serkisa i p. Tomasza Próchniaka uczniowie klasy 2 igT udali się na wycieczkę integracyjną. Miejscem docelowym wycieczki były pobliskie Rudy, gdzie formą integracji miała być gra terenowa  paintball. Na miejsce udaliśmy się autobusem MZK. Po wcześniejszym szkoleniu uczniowie podzielili się na dwie drużyny i przystąpili do gry. Teren gry sprzyjał rozgrywce, gdyż został celowo do takiej gry przystosowany. Dzięki licznym barakom oraz porozrzucanym stertom opon można było się ukryć i zaatakować przeciwnika z ukrycia. Po kilku rundach z podniesionym poziomem adrenaliny i wystrzelaniu wszystkich kulek rozpaliliśmy ognisko i upie­kli­śmy kieł­ba­ski. Apetyt dopisywał!