W dniach 12-14 kwietnia 2018 roku odbył się Finał Centralny XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wzięło w nim udział 82 uczniów z 41 szkół z całej Polski. Naszą szkołę reprezentował Tomasz Adamczyk z 4cgt. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Funkcję gospodarza Finału Centralnego XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych pełnił Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze. Uczestnicy mieli do rozwiązania 20 zadań problemowych z zakresu budownictwa Rywalizacja w tej wyjątkowo trudnej olimpiadzie była bardzo wyrównana. Tomasz Adamczyk po raz kolejny uzyskał tytuł laureata, zapewniając sobie wolny wstęp na uczelnie wyższe.