W dniach 09.04 - 11.04.2018, Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” w Kielcach oraz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu było organizatorem Finału Centralnego VII Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. Nasi uczniowie Tomasz Adamczyk oraz Michał Bocian zajęli III miejsce zmagając się przez dwa dni z 16 zespołami z całego kraju, które po eliminacjach regionalnych zakwalifikowały się do finału. W czasie wolnym młodzież, nauczyciele i goście zwiedzili także Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego „GUIDO”. Duma rozpiera z sukcesu zarówno chłopaków jak i nauczycieli, którzy przekazują im swoją wiedzę każdego dnia w szkole. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!