Na ten dzień długo czekali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Piątek, 22 czerwca był zwieńczeniem i podsumowaniem pracy ostatnich dziesięciu miesięcy. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Krzysztof Szabelski, który podziękował za kolejny rok wspólnej pracy oraz wręczył najlepszym uczniom naszej szkoły nagrody książkowe, dyplomy za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Całość uświetnił występ młodzieży z klas 2igt oraz 1at, która pod opieką p. E. Ogrodnik i p. A. Krajewskiej przygotowała krótką część artystyczną. Po zakończeniu apelu uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas gdzie otrzymali świadectwa i usłyszeli życzenia miłych, bezpiecznych wakacji.