Po czterech latach intensywnej nauki tegoroczni maturzyści z klas: samochodowej, geodezyjnej, informatycznej, budowlanej i mechanicznych, zakończyli naukę w naszej szkole. Zdecydowana większość miała za sobą świetnie zdane trzy egzaminy kwalifikacyjne potwierdzające ich dobre przygotowanie do zawodu. Przed nimi jeszcze tylko egzamin maturalny i ciężki dylemat co dalej…

Powodzenia w dalszej drodze życzył oczywiście Pan Dyrektor Krzysztof Szabelski, z ramienia wychowawców Pani Anna Winiarska, rodziców Pani Joanna Piskorek a Andżelika Kowalczyk w imieniu żegnających ich uczniów.

Wszyscy ściskamy kciuki za dalszy rozwój naszych maturzystów, za ich sukces zawodowy i szczęście osobiste. Wierzymy, że czas spędzony w naszych murach zaowocuje w przyszłości, a przed absolwentami otworzą się drzwi do godnego życia.