Dnia 21.12.2023 r. społeczność szkolna spotkała się na auli, aby celebrować świąteczny czas. Uczniowie klas 1cgt (Dawid Babut, Klaudia Gołda, Oliwier Włodarczyk, Szymon Machul, Paweł Popiołek) i 2cgt (Kacper Aftyka, Zuzanna Figiel, Kacper Kruk, Oliwia Matraszek, Wiktoria Misiurek, Igor Skwarek, Jakub Sykut, Alex Szymański, Paweł Usarek) pod kierunkiem katechetki Urszuli Strojek przygotowali na te okazje jasełka. W formie scenek biblijnych przeplatanych kolędami i pastorałkami została przypomniana tajemnica narodzenia Jezusa. Przed widzami zaprezentował się anioł, Święta Rodzina, Trzej Królowie i pastuszkowie. Nasi uczniowie okazali się nie tylko fantastycznymi aktorami ale i znakomitymi wokalistami, którzy poprowadzili wspólne kolędowanie. Na koniec ks. Rafał Rechnio poprowadził wspólną modlitwę i udzielił błogosławieństwa, a Dyrektor Krzysztof Szabelski złożył wszystkim życzenia świąteczne.