W dniach 4 i 5 listopada 2005 r. zwiedzaliśmy Targi Motoryzacyjne „Motorshow” w Warszawie. Na Targi pojechali uczniowie klas IV TS4, III LPe, III TS4b, I TS4a oraz część uczniów z klas III TS3, III TS4a i II TS4b pod opieką nauczycieli M. Maziarczyka, A. Kalbarczyk, E. Przepiórki, G. Sieprawskiej, J. Ociepy i J. Serkisa. Na targach oglądaliśmy piękne samochody i motocykle. Szczególnie bogatą ofertę samochodów przedstawiły firmy Honda, Audi, Volkswagen, BMW. Mogliśmy też oglądać Hammera czy Land Rovera. Ciekawie zaprezentowała swój mały samochodzik Aygo firma Toyota. Można też było zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki motoryzacyjnej, czyli autka po tuningu. Do większości pojazdów prezentowanych na Targach można było wsiąść i przyjrzeć im się od środka. Można też było zasiąść na wspaniałych motocyklach.

Niewątpliwą atrakcją targów była możliwość zdobycia autografów „Hołka” i Martyny Wojciechowskiej. Warto też było pościgać się wirtualnymi autkami i obejrzeć pokaz jazdy samochodzików sterowanych radiem.

Jednak dla części uczestników Targów główną atrakcją były piękne hostessy i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z nimi. Przecież nie od dziś wiadomo, że do pięknego samochodu nieodzownym dodatkiem jest piękna kobieta (a może odwrotnie?).