12 kwietnia 2008 r. przeprowadzono w naszej szkole wielki finał Wiedzy o Ruchu Drogowym. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Przystąpiło do niego 30 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się sześć osób. Walka między zawodnikami była bardzo zacięta i nie została zakończona w regulaminowym czasie. Jury musiało przeprowadzić dogrywkę, która dopiero wyłoniła zwycięzcę. Nad prawidłowością odpowiedzi czuwała komisja, do której zaproszono najbardziej kompetentne osoby. Zasiadał w niej starszy aspirant Komendy Powiatowej Puławskiego Wydziału Ruchu Drogowego Marcin Kotulski (absolwent naszej szkoły). Pierwsze miejsce zajął Andrzej Krzyżanowski (3 TSa), drugie Marcin Czopek (2 TSb) i trzecie Paweł Jabłoński (2 TSb). Cenne nagrody ufundował nasz długoletni sponsor, właściciel firmy AUTOPIKUL, dealer Fiata Polska - Marek Pikul (też nasz absolwent). Wygrani otrzymali odtwarzacz DVD, MP3, zestawy słuchawkowe, głośnikowe, książki i dyplomy.