Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442161
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2006-07

Wydarzenia 2006- 2007

Paczka dla wychowanków Domu Dziecka

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 08 grudzień 2006
Odsłon: 155

W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił akcję „Paczka dla  Wychowanków Domu Dziecka”. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły udało się zgromadzić na ten cel 268 zł, co pozwoliło na zakup 18 paczek dla najmłodszych dzieci ośrodka. Delegacja SU zaopatrzona w wielki wór z prezentami i w towarzystwie Świętego Mikołaja spotkała się z dziećmi 8 grudnia. Wyjątkowości naszej wizycie dodał fakt, iż to właśnie nasz Mikołaj był tym pierwszym, który dotarł do podopiecznych  puławskiej placówki. To w dwójnasób stworzyło niezwykłą atmosferę całego zdarzenia.

Więcej…

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

Szczegóły
Autor: Joanna Grądziel
Utworzono: 10 listopad 2006
Odsłon: 155

W naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Akademię przygotowali uczniowie klasy 1 TB z pomocą pani Joanny Grądziel oraz pana Krzysztofa Szczęśniaka. Uczniowie bardzo dobrze spisali się przygotowując akademię pod tytułem: „Żeby Polska była Polską”. Nie zabrakło również dekoracji, która odzwierciedlała wydarzenia związane ze Świętem Niepodległości. Akademię uprzyjemniał podkład muzyczny, którego wszyscy mogli posłuchać podczas przedstawienia.

Sterownia LUBZEL-u

Szczegóły
Autor: Tomasz Łagowski
Utworzono: 03 listopad 2006
Odsłon: 150

Wśród wyjść do zakładów pracy młodzież pod opieką T. Łagowskiego odwiedziła również sterownię LUBZEL-u, Puławskiego zakładu energetycznego.

Strona 7 z 10

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-7m
© 2004 - 2026