Następne karty w historii naszej Szkoły zostały zapisane. Dzisiaj pożegnaliśmy kolejnych naszych absolwentów – uczniów klas 4at, 4bt i 4ct. To, jak zawsze, szczególny moment – nie tylko dla uczniów kończących naukę w naszych murach, ale i dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników naszej placówki, którzy mieli okazję pracować z tym rocznikiem młodzieży. Były mowy pożegnalne, chwile wzniosłe i wzruszające. Wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody najlepszym uczniom i tym, których frekwencja na zajęciach była wzorowa.

Puchary otrzymali uczniowie, odnoszący fantastyczne sukcesy, reprezentując szkołę w dyscyplinach sportowych. Przedstawiciele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa odznaczyli najbardziej aktywnych Młodych Dawców Krwi. Wszyscy absolwenci otrzymali, z rąk Pana Dyrektora Krzysztofa Szabelskiego, świadectwa ukończenia szkoły.

Niezwykle ciepłym momentem uroczystości było również pożegnanie Przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego, którą przez ostatnie cztery lata była Pani Jadwiga Zawadzka. Jej niezwykle aktywna praca na rzecz Szkoły na długo pozostanie w naszej pamięci.