Z okazji Dnia Ziemi w Zespole Szkół Nr 1 w Puławach odbył się powiatowy konkurs o znajomości Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. W konkursie uczestniczyły szkoły z powiatu puławskiego. Patronat nad konkursem objął starosta puławski oraz dyrekcja Parków Krajobrazowych Wyżyny Lubelskiej. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów klasy II CT1: Daniel Fałek, Arkadiusz Gajda, Krystian Nadolny i Piotr Zapora. Po rozwiązaniu testu uczniowie obejrzeli prezentację przedstawioną przez Lubelskie Koło Ornitologiczne dotyczącą ptactwa Małopolskiego Przełomu Wisły. Ku naszej wielkiej radości Piotr Zapora zajął trzecie miejsce i otrzymał nagrodę rzeczową, pozostali uczestnicy dyplomy pamiątkowe a szkoła miły upominek.