W dniu dzisiejszym odbył się finał konkursu o prawach człowieka. W ścisłym finale wystartowało 6 uczniów naszej szkoły. Część ustna konkursu składała się z czterech etapów obejmujących zagadnienia dotyczące generacji praw człowieka, historii, osobistości i instytucji oraz roli Jana Pawła II w obronie praw człowieka. Zmagania toczyły się w obecności jury, w którym zasiedli p. dyrektor Krzysztof Szabelski jako przewodniczący oraz p. Piotr Haniecki i p. Małgorzata Niemczuk jako członkowie. Nad przebiegiem zmagań czuwał p. Jacek Serkis. Końcowe wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce zajął Paweł Matras - kl. 2 AT, II miejsce przypadło Łukaszowi Wojdaszce z kl. 1 CT, III miejsce zajął Michał Leśniak z kl. 4 AT. Gratulujemy zwycięzcom!