W minioną środę odbyło się wręczenie nagród przez Starostę Powiatu Puławskiego p. S. Kamińskiego "Być najlepszym 2010" dla uczniów szkół Naszego Powiatu. Piotr Zapora uczeń trzeciej klasy technikum budowlanego został wyróżniony za sumienną i rzetelną pracę. Jego średnia wyników ocen końcowo - rocznych 2009/2010 wyniosła 5,35. Jest powszechnie szanowany i lubiany nie tylko za wiedzę ale również za gotowość niesienia pomocy słabszym kolegom. To również jego kolejny rok bardzo wysokiej frekwencji na zajęciach. W bieżącym roku, z powodów rodzinnych opuścił tylko jeden dzień roku szkolnego, w poprzednich latach frekwencja wynosiła 100%. Swoje wysokie umiejętności potwierdził zdobywając pierwsze miejsce w zawodzie - technik budownictwa w IV Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym  "Rok przed dyplomem" objętym honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Rektora Politechniki Lubelskiej. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!