25 czerwca... to dzień, na który czekaliśmy z niecierpliwością - KONIEC ROKU SZKOLNEGO. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem p. dyr. K. Szabelskiego, który dokonał krótkiego podsumowania i podziękowania wszystkim za ciężką pracę. W dalszej części wręczono nagrody książkowe i rzeczowe uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, zwycięzcom konkursów i sportowcom. Najlepszym okazał się Piotr Zapora, uczeń klasy 3ct1, który uzyskał średnią ocen 5,35. Całość uświetnił występ młodzieży z klasy 1ct, która pod opieką p. A. Pietras przygotowała krótką część artystyczną - "Szkoła na wesoło". Teraz możemy już odłożyć podręczniki i zeszyty, zapomnieć o szkolnych obowiązkach i porannym wstawaniu. Czeka nas zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim pięknej pogody ducha, spełnienia marzeń o dalekich podróżach i spokojnego wypoczynku. Do zobaczenia za 68 dni!