W Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyła się jubileuszowa X edycja Młodzieżowych Artystycznych Warsztatów Profilaktycznych pod hasłem "Trzeźwość daje wolność". Naszą szkołę reprezentowała młodzież z klasy 3 at i 2 at pod opieką p. G. Sieprawskiej. Przedstawiła spektakl pt. "Rozprawa sądowa". Tego dnia na widowni nie zabrakło naszych uczniów - klasy 1 az która pod opieką wychowawcy p. R. Rybaka dopingowała naszą grupę teatralną i uwieczniła występy na zdjęciach. Wszystkim trzem zespołom (Publiczne Gimnazjum nr 4, Niepubliczne Gimnazjum przy I Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespół Szkół nr 2 im Eugeniusza Kwiatkowskiego) wręczono wyróżnienia oraz nagrodzono słodyczami - po 2 kg. Dla naszej szkoły Urząd Miasta Puławy ufundował  radioodtwarzacz. Organizatorzy podkreślali wysoki poziom artystyczny przygotowanych form oraz zwrócili uwagę na atrakcyjny przekaz treści profilaktycznych.