Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442152
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2009-10

Wydarzenia 2009- 2010

Misterium Paschalne

Szczegóły
Autor: Małgorzata Niemczuk
Utworzono: 31 marzec 2010
Odsłon: 157

W środę 31 marca podczas Apelu Wielkanocnego uczniowie naszej szkoły wprowadzili nas w atmosferę Świąt Wielkanocnych. Pantonimą skierowali nasze myśli i oczy w stronę Golgoty - miejsca, gdzie Jezus dokonał naszego odkupienia. W krótkiej scence uczniowie - aktorzy: Konrad Bielec, Damian Furtak, Dariusz Kowalik, Dawid Pluta, Dawid Koniarz, Wojciech Koniarz (z kl. 2 dt) oraz Karol Król z kl. 3 bt ukazali za pomocą mowy ciała, że Jezus nadal przychodzi ze swoją pomocą, podnosi nas z grzechu, przywraca wolność i daje szczęście, a każdy popełniony przez nas grzech prowadzi Go na Golgotę. Zaś wiersze ks. Jana Twardowskiego cytowane przez: Sylwka Dudka, Damiana Olesia, Adama Stasiaka, Grzegorza Węglińskiego, Mateusza Próchniaka, Mateusza Chołuja i Adama Sobalę (z kl. 1 dt) skłoniły do refleksji nad własnym życiem i utwierdziły naszą wiarę w prawdę o Zmartwychwstałym Jezusie.

XXVIII Lubelskie Targi Budowlane "LUBDOM WIOSNA 2010"

Szczegóły
Autor: Janusz Kasiński
Utworzono: 19 marzec 2010
Odsłon: 159

W piątek, 19 marca uczniowie naszej szkoły, z klas trzecich, z wychowawcą p. Markiem Klepko wyjechali na XXVIII Lubelskie Targi Budowlane "LUBDOM WIOSNA 2010". Zwiedzali stoiska wystawowe, zapoznając się z nowinkami technologicznymi w budownictwie ekologicznym. Wzięli również udział w seminarium "Zagrożenia dla życia i zdrowia przy prowadzeniu prac budowlanych" zorganizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie. Zapoznali się z programem edukacyjnym "Kultura bezpieczeństwa" skierowanym do nauczycieli i uczniów. Odwiedzili również imprezę "Drzwi Otwartych" na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Zapoznali się z ofertą edukacyjną 10 wydziałów UMCS.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o E. Kwiatkowskim

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 18 marzec 2010
Odsłon: 156

W Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie na ul. Słowiczej 3 odbył się I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim - Patronie Naszej Szkoły dla szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego. Naszą Szkołę pod opieką p. Piotra Hanieckiego reprezentowali: F. Winiarski - 2 dt, Ł. Wojdaszka - 2 ct, P. Olszak - 1 ct i P. Zapora - 3 ct1. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym indywidualnym P. Zapora zajął 2 miejsce; P. Olszak - 3 miejsce oraz Ł. Wojdaszka - 4 miejsce. Zwycięstwo w tej kategorii należało do gospodarzy. W etapie drugim - drużynowym, nasz zespół zajął 3 miejsce. Nagrody wręczał p. Jan Grab - dyrektor szkoły oraz sponsorzy zaprzyjaźnieni z placówką.

Strona 9 z 24

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
2014-15-1m
© 2004 - 2026