W naszej szkole rozpoczęła się akcja "Sprzątanie Świata" którą w dniu dzisiejszym zainicjowały klasy 1 at, 1 wz oraz 2 wz. Głównym koordynatorem działań był p. P. Toczek wraz z wychowawcami (M. Lorek i G. Borucz). Obszar leśny przyległy do dawnego amfiteatru obfitował w bogaty wachlarz zanieczyszczeń. Z przykrością należy stwierdzić, że z roku na rok jest w lesie coraz bardziej brudno. Zaczyna "to" przypominać jedno wielkie wysypisko śmieci. Szkoda, że świadomość w tym wypadku to jedno a zachowanie to druga ciemna strona oblicza ludzi. Młodzież szybko uporała się z "dodatkami" do roślinności zielonej i ku zdziwieniu wszystkich trzeba było poprzestać na sprzątaniu świata gdyż... zabrakło worków na śmieci!